ul. Barczewskiego 110-051 Olsztyn

O mnie

Nazywam się Magdalena Rogowska-Roszczyk. Jestem ortoptystą, refrakcjonistą i optykiem.

Od 2004 roku jestem związana z branżą okulistyczno-optyczną. Poszerzając wiedzę, skierowałam swoją drogę ku terapii wzrokowej dzieci i młodzieży, zdobywając dyplom Ortoptystki. Posiadam wieloletnie doświadczenie w korekcji wad wzroku i doboru pomocy optycznych, szkoląc się pod okiem doktora Andrzeja Styszyńskiego.

Od wielu lat współpracuje z lekarzami-strabologami , odbywając praktyki w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie i wielu prywatnych i publicznych placówkach w Warszawie, a także staż w Centrum Okulistyki Dziecięcej pod kierownictwem prof. Marka Prosta.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego. Stale uczestniczę w kursach i szkoleniach  z zakresu diagnostyki i terapii widzenia.

Od 2015r. prowadzę Gabinet Leczenia Zeza i Niedowidzenia, pracując z dziećmi, zmagającymi się z różnymi schorzeniami i zaburzeniami wzrokowymi.

Obecnie pracują także w Poradni leczenia Zeza, Poradni Okulistycznej i Retinopatii Wcześniaczej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, stale powiększając swoje doświadczenie.

Chętnie biorę udział w różnych akcjach promujących zdrowy styl życia oraz profilaktyki ochrony wzroku.

W wolnym czasie aktywnie wypoczywam i spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, tak by zawsze z pozytywną energią wracać do swoich pacjentów.

Od 2015r. prowadzę Gabinet Leczenia Zeza i Niedowidzenia

pracując z dziećmi, zmagającymi się z różnymi schorzeniami i zaburzeniami wzrokowymi.
kontakt

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/users/ortoeye/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/ortoeye/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/ort...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/ortoeye/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52