ul. Barczewskiego 110-051 Olsztyn

Gabinet

OrtoEye to gabinet ortoptyczny w Olsztynie, w którym prowadzone są badania oczu. Pacjenci to przede wszystkim dzieci i młodzież w wieku od 3 do 16 roku życia.

Terapia jest indywidualnie dostosowana do pacjenta. Najczęściej jest to cykl 10-ciu spotkań, podczas, których wykorzystywane są wyłącznie  specjalistyczne urządzenia, m.in. synoptofor, eutyskop,  lokalizator dźwiękowy, koordynator narządu wzroku, stymulator widzenia. Systematyczne ćwiczenia , ścisła współpraca: pacjent – rodzic – ortoptystka dają większą szansę powodzenia terapii, dzięki czemu poprawiają jakość widzenia.

W gabinecie OrtoEye pacjenci otrzymują także serię ćwiczeń do wykorzystania w domu, które usprawniają terapie gabinetową.

Diagnostyka odbywa się zgodnie ze standardem badań Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego. Badanie ortoptyczne najlepiej wykonywać profilaktycznie raz w roku. Warto spotkać się ze specjalistą przed rozpoczęciem przez dziecko nauki w szkole.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/users/ortoeye/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/ortoeye/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/ort...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/ortoeye/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52